Turizm Transfer Hizmetleri insan hayatını taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an üzerinde hissetmektedir.
Bu sorumluluk Turizm taşıma için hiç bir şeyle karşılaştırılmayacak kadar önemli olmuştur..

Aramıza katılan tüm çalışma arkadaşlarımızda aynı duygu ve heyecanı aramışızdır.
2001 yılında mütevazı bir araç ve personel sayısı ile İstanbul’da kurulan Turizm Transfer Hizmetleri,
bugün geldiğimiz noktada sektör dinamiklerini harekete geçiren, yeni bakış açıları sunan, sektöründe lider ve öncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 8 araç ve 11 kişilik bir kadro ile çıktığımız bu uzun yolculukta 217′ si öz mal olmak üzere toplamda 380’i aşkın araç ve 670’e yakın genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.
Başlangıçta sadece personel servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Turizm Transfer Hizmetleri, günümüzde ; filo kiralama, kongre-incentive taşımacılığı, AVM taşımacılığı, havayolu uçucu ekip taşımacılığı, Ultra VIP servis hizmetleri, sağlık sektörü taşımacılığı, rent a car hizmetleri, turizm acente hizmetleri ve turizm taşımacılığı gibi spesifik alanlarda da hizmet vermekte ve her geçen gün hizmet çeşitliliğini arttırmaktadır.

2012 yılı itibariyle başlatacak olduğumuz yeni bir proje ile hizmetlerimize güç katmaya ve inovatif çözümler sunmaya kararlılıkla devam ediyoruz. Bahsettiğimiz konu bilişim alanında gerçekleştirdiğimiz online transfer hizmetleri için kurmuş olduğumuz www.turizmtransferhizmetleri.com iş portalıdır. Bu portal ile web ortamında Türkiye’nin
her tarafında anında transfer hizmeti satın alabilecek ve bir noktadan diğer bir noktaya hiç zaman kaybetmeden ulaşabileceksiniz. Bunun için yapacağınız şey sadece www.turizmtransferhizmetleri.com adresini tıklamanızdır.
Sloganımızda olduğu gibi “Tıklayın yeter !!!”

Bir diğer yeniliğimiz ise bir süredir yapmakta olduğumuz “filo kiralama” işimize verdiğimiz önem ve hızdır.

Yeni yıl ile birlikte diğer bir uğraş alanımız olan “filo kiralama” alanında yeni yatırımlar ve fırsatları
sizlere sunmaya çalışacağız. Her marka ve modelde isteyebileceğiniz araçlara bizden en kısa süre ve en ekonomik koşullarda ulaşabilirsiniz. Bizimle istediğiniz aracı sadece kiralamaz adeta sahip olma duygusunu doyasıya yaşarsınız.
Ayrıca Türkiye’nin her tarafında kurmuş olduğumuz “Rent A Car Asistans” hizmeti ile 7/24 hizmeti zahmetsizce alabilir; anında çözümlere ulaşabilirsiniz.

Bu günlere erişmemizdeki en önemli unsur, şirket sloganımızda da vurguladığımız gibi “Bizim İçin Çok Değerlisiniz.” anlayışıyla kainattaki en üstün varlık olan insana verilen değer ve işimize duyduğumuz saygıdır.

Çalışmalarımız sırasında “sosyal sorumluluk bilinciyle” hizmet vermeye, “toplumdan kazandığını topluma geri verme” felsefesine özen gösteren şirketimiz, bu misyon ve vizyonunu başarıyla gelecek nesillere de taşımayı kendisine görevedinmiştir.

İnsana verilen değer ve istihdamın önemine inanan bizler, bu görev bilinci ve anlayışıyla daha nice başarılı hizmetleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya olan inancımızla ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.
Havaalanı Transferi

Turizm Transfer Hizmetleri, protokol taşımacılığı, kongre, seminer organizasyonlarında veya bunların dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Bu transferler esnasında araç seçeneği olarak otomobil, VIP otomobil, minibüs, VIP minibüs, midibüs veya otobüs seçenekleri sunulmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından havayoluyla gelen
bütün konuklarımızın havaalanından karşılanıp istedikleri adrese ulaşımı sağlandığı gibi, havaalanına gitmek isteyen misafirlerimizin adreslerinden alınıp havaalanına transfer hizmeti de karşılıklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Özel Turlar

Turizm Transfer Hizmetleri, özel tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçi veya yurtdışına yönelik özel turlara araç temini sağlamaktadır. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde yurt dışı turlarına, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere araç temininde
bulunmaktadır.

Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu özel turlara, Özel Turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan seçeceğiniz araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Kongre Seminer Organizasyon

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda iletilmesini sağlamaktır. Bu yüzden Turizm Transfer Hizmetleri olarak; pazarlama, tanıtım, seminer ve her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda konuklarınızın ilk geliş noktalarından (havaalanı, terminal, tren garı, otel vb.) alınarak organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve
organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geridönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler üstün bir kaliteyle sağlanır.
Gerek tek gerekse gruplar için istenilen tür ve kapasitede araçlar temin edilir.

Turizm Transfer Hizmetleri, kongre-seminer organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar. Eğer heyet içerisinde protokol kapsamına giren kişiler mevcutsa, bu kişilere yönelik Protokol Taşımacılığı Hizmeti de sunulabilmektedir.

Yurt içi Kültür Turları

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara Turizm Transfer Hizmetleri güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz.
Turizm Transfer Hizmetleri bu gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır.

Yurt içi

Turizm Transfer Hizmetleri araç filosunda özel donanımlı lüks VIP araçlar bulunmaktadır. Sürücülü VIP hizmeti kapsamında kurum, kuruluşlar ya da şahıslara özel günler (düğün, sünnet töreni vb.), havaalanı transferleri, geziler için VIP segmentinden araç sunulmaktadır.

Yolculuğunuz süresince sizin emrinize sunulmuş ve sizin memnuniyetinize kendini adamış profesyonel sürücülerimiz ile sizi özel hissettirecek zamanlarda Özel Turizm en doğru seçimdir.

Araç filomuzda 3 segmentte VIP araç bulunmaktadır. Bunlar VIP Otomobil, VIP Minibüs ve VIP Otobüstür. Bu gruplarda yolcu sayısına veya protokol durumuna göre farklı tipte araçlar önerilmektedir. Mercedes Benz ve Volkswagen araçlardan oluşan VIP grubundaki araçların genel özellikleri arasında; deri döşeme, plazma tv, klima, airbag, minibar gibi unsurlar yer almaktadır.

Filo Kiralama

Turizm Transfer Hizmetleri sadece tekil araç temini hizmeti sunmamaktadır. Talep üzerine uzun veya kısa süreli zamanlar için istenilen segmentte (otomobil, minibüs, otobüs) istenilen sayıda araç temini Özel urizm tarafından sorunsuz sağlanır. Büyük grupların okul gezileri, personel seyahatleri gibi etkinliklerine istenilen donanımlarda araç temini Özel Tur güvencesiyle sağlanmaktadır.

One Comment so far:

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Leave your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir